İstanbul İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü  Gıda ve Yem Şube Müdürlüğü Personel Listesi
Adı Soyadı  Ünvanı
SAMİ TÜRKMENLİ   Şube Müdürü
ADNAN ALTIPARMAK   Veteriner Hekim
AYŞE ARABACI AKBAŞ   Veteriner Hekim
AZMİ YÜKSEL   Veteriner Hekim
DR.METİN AKCAN   Veteriner Hekim
EFE MEMET BORAN   Veteriner Hekim
HAŞİM ALMAK   Veteriner Hekim
LEYLA DEMİREL   Veteriner Hekim
MEHMET GÜÇKAN   Veteriner Hekim
SEDAT DEMİRKOL   Veteriner Hekim
SELÇUK GENÇ   Veteriner Hekim
SENEM ÇANKAYA   Veteriner Hekim
TURAN SİYER   Veteriner Hekim
YUSUF BULUT   Veteriner Hekim
AHMET SEÇKİN ERCAN   Mühendis (Ziraat)
AHMET ŞÜKRÜ KOÇAK   Mühendis (Ziraat)
AYNUR BEKMEZ   Mühendis (Ziraat)
Betül YURTTAŞ   Mühendis (Ziraat)
CİHAN YILDIZ   Mühendis (Ziraat)
EBRU UĞUR   Mühendis (Ziraat)
EDA HATİCE ARASOĞLU   Mühendis (Ziraat)
FİLİZ ALP ÖNER   Mühendis (Ziraat)
FUNDA ÖZÇELİK   Mühendis (Ziraat)
GÜLPERİ  DOĞRU   Mühendis (Ziraat)
HATİCE KALKAN   Mühendis (Ziraat)
HÜMEYRA DİDEM TAŞÇI   Mühendis (Ziraat)
KEVSER AYIŞIĞI VAROL   Mühendis (Ziraat)
Mehmet Besim DOĞAN   Mühendis (Ziraat)
MÜGE YILMAZ (ÖZÖZTÜRK)   Mühendis (Ziraat)
NİHAL ATMACA TANER   Mühendis (Ziraat)
ÖZGE ERTAL   Mühendis (Ziraat)
ÖZGE İNCE   Mühendis (Ziraat)
RECEP KAYA   Mühendis (Ziraat)
RIFAT YAĞCI   Mühendis (Ziraat)
SELDA SEVİM(ÖZGEN)   Mühendis (Ziraat)
SELMA KIRCALI AKPINAR   Mühendis (Ziraat)
Sema KAYA   Mühendis (Ziraat)
YILDIZ KARAKURT METE   Mühendis (Ziraat)
AHMET KILINÇ   Mühendis (Gıda)
AHMET OZAN SEÇKİN   Mühendis (Gıda)
Aslı ÖZEL ÖZ   Mühendis (Gıda)
ATILIM TEZCANOĞLU   Mühendis (Gıda)
AYFER LALA   Mühendis (Gıda)
AYNUR KAYA ERBABİ   Mühendis (Gıda)
AYŞE BAŞAK KIRIT   Mühendis (Gıda)
AYŞE ÖZNUR OCAK DEMİR   Mühendis (Gıda)
BAŞAK BİÇER SEÇEN   Mühendis (Gıda)
BEGÜM ÇAĞLAR TOKLU   Mühendis (Gıda)
BENGİ YILMAZ   Mühendis (Gıda)
Buket ATEŞ GÜNDOĞAN   Mühendis (Gıda)
BURAK KARADAYI   Mühendis (Gıda)
BURCU ÖZ KILIÇOĞLU   Mühendis (Gıda)
Büşra AYDIN   Mühendis (Gıda)
Çağla GÜNAYDIN   Mühendis (Gıda)
Çiğdem  ÖNEM   Mühendis (Gıda)
ÇİĞDEM ÜNSAL ÖNER   Mühendis (Gıda)
Çilem PURMA ADIBELLİ   Mühendis (Gıda)
Elif SÜRME   Mühendis (Gıda)
EMEL AYDEMİR   Mühendis (Gıda)
EMİNE ASLAN ALATLİ   Mühendis (Gıda)
EMİNE YARDIMCI   Mühendis (Gıda)
EMRAH BADUR   Mühendis (Gıda)
FAHRETTİN ŞAHİN   Mühendis (Gıda)
FATMA ÇELİK   Mühendis (Gıda)
FATMA TÜRKMEN   Mühendis (Gıda)
FIRAT KARACA   Mühendis (Gıda)
HANDEGÜL AYTUNA YALÇIN   Mühendis (Gıda)
HANİFE  GÜNEYDAŞ BİÇER   Mühendis (Gıda)
HASAN BEZİRGAN   Mühendis (Gıda)
HASAN ÜNAL   Mühendis (Gıda)
HAVVA MERVE  BALTACI (YİĞİT)   Mühendis (Gıda)
HAYDAR KURT   Mühendis (Gıda)
HİKMET UZ   Mühendis (Gıda)
KONCA ÇINAR   Mühendis (Gıda)
Mazlum Fırat  SEVDALI   Mühendis (Gıda)
MEHMET TAZE   Mühendis (Gıda)
MEHTAP BİLEK   Mühendis (Gıda)
MELTEM BİCAN   Mühendis (Gıda)
MERVE AKSOY (KARABACAK)   Mühendis (Gıda)
MERVE ERGÜRDAL (YILDIRIM)   Mühendis (Gıda)
MUAMMER YEŞİLKAYA   Mühendis (Gıda)
MURADİYE AKKAYA   Mühendis (Gıda)
Nihan  ÇALIK TÜZÜN   Mühendis (Gıda)
NURCAN BAKIR ÖZATA   Mühendis (Gıda)
ONUR AKBULUT   Mühendis (Gıda)
Pınar SİZER   Mühendis (Gıda)
Ruhan ALTAN ŞAHİN   Mühendis (Gıda)
SEHER SİBEL CEYHAN   Mühendis (Gıda)
Selen  OFLAZER SARI   Mühendis (Gıda)
SELİN DEMİRYIKAN   Mühendis (Gıda)
SELİN ÖZKAN   Mühendis (Gıda)
SEMA SEL   Mühendis (Gıda)
SENİHA AGDAŞ   Mühendis (Gıda)
SİBEL MERYEM KILIÇ ÖNER   Mühendis (Gıda)
SÜHEYLA ECEM GÜR   Mühendis (Gıda)
TAYFUN MARAŞ   Mühendis (Gıda)
Tuba ŞAHİN   Mühendis (Gıda)
TÜLAY DEMİR   Mühendis (Gıda)
TÜRKAN ERTUĞRUL DURSUN   Mühendis (Gıda)
UFUK SEVİNDİK   Mühendis (Gıda)
ÜLKÜ KIYMET   Mühendis (Gıda)
YEKBUN SEVDALI   Mühendis (Gıda)
YUNUS EMRE GÜNAYDIN   Mühendis (Gıda)
ZEYNEP ALTUNTAŞ   Mühendis (Gıda)
ARZU ERMİŞ   Mühendis (Su Ürünleri)
DİLARA PEKTAŞ   Mühendis (Kimya)
DR.EBRU GÜL YARAN   Mühendis (Kimya)
HAKAN ERGÜRDAL   Mühendis (Kimya)
EMİNE CANBAKAL( KARAASLAN)   Kimyager
FATMA ELİBOL   Kimyager
RAGIP KÜÇÜKÇOBAN   Mühendis (Tütün Teknolojileri)
SELAMİ CÖMERT   Mühendis (Tütün Teknolojileri)
UĞUR IRMAK   Mühendis (Tütün Teknolojileri)
LOKMAN ÇAĞİN   Tekniker (Ziraat)
HAŞİM BAKİ   Teknisyen (Tarım)
AHMET HÜSREV ERDAŞ   Teknisyen (Ziraat)
AHMET ÇAĞLAR MUMCUOĞLU   Teknisyen (Çevre Sağlık)
HAKKI SEZGİN   Teknisyen (Çevre Sağlık)
MUZAFFER KAZAN   Teknisyen (Çevre Sağlık)
ALİ ÇATAK   Teknisyen (Motor)
İBRAHİM İLHAN   Şef
MUSTAFA DEMİREL   Şef
ABDİ BOZDAĞ   Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni
EMRİYE SEZGİN   Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni
HATİCE MİNE OKÇUGİL   Memur
BAĞGÜLÜ ARSLAN   Daktilograf
ABDULLAH KILINÇ   Hizmetli
RECEP AVCI   Hizmetli
Fırat SEVİNÇ   Şoför
Özlem PALAZ   Usta
Melik KAÇAR   İşçi
SARA ÖZSÖZ   4/C Sözleşmeli Geçici Personel
ŞÜKRÜ CUMALİ ERDOĞAN   4/C Sözleşmeli Geçici Personel
TUNCAY ÇAKIR   4/C Sözleşmeli Geçici Personel
TUNCER TÜRKER   4/C Sözleşmeli Geçici Personel
ZEKERİYA DAĞ   4/C Sözleşmeli Geçici Personel
Erdoğan DEĞİRMENCİ   Tarım Hizmetleri İşçisi
Hikmet KARATAŞ   Tarım Hizmetleri İşçisi
Nejla BAYAR   Tarım Hizmetleri İşçisi
Nesime SEVİM   Tarım Hizmetleri İşçisi
Satılmış AKÇA   Tarım Hizmetleri İşçisi
 TOPLAM : 141 Personel