İstanbul İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü  Gıda ve Yem Şube Müdürlüğü Personel Listesi
Adı Soyadı  Ünvanı
Sema KAYA   Şube Müdürü
DR.METİN AKCAN   Dr. Veteriner Hekim
ADNAN ALTIPARMAK   Veteriner Hekim
AYŞE PINAR ÇETİNBAŞ   Veteriner Hekim
AZMİ YÜKSEL   Veteriner Hekim
FETİYE AYDIN DEMİRCİ   Veteriner Hekim
HAŞİM ALMAK   Veteriner Hekim
LEYLA DEMİREL   Veteriner Hekim
OKTAY ÖCAL   Veteriner Hekim
SEDAT DEMİRKOL   Veteriner Hekim
SENEM ÇANKAYA   Veteriner Hekim
ŞAFAK TANDOĞAN   Veteriner Hekim
YUSUF BULUT   Veteriner Hekim
AHMET SEÇKİN ERCAN   Mühendis (Ziraat)
AHMET ŞÜKRÜ KOÇAK   Mühendis (Ziraat)
AKKADIN YASEMİN ŞAHİN   Mühendis (Ziraat)
ARDA İSA DEMİR   Mühendis (Ziraat)
ARZU NALBANT ERMİŞ   Mühendis (Ziraat)
ASUMAN TÜRELİ   Mühendis (Ziraat)
AYNUR BEKMEZ   Mühendis (Ziraat)
CİHAN YILDIZ   Mühendis (Ziraat)
DİLEK ACAR   Mühendis (Ziraat)
EBRU UĞUR   Mühendis (Ziraat)
EMİNE  HANCI   Mühendis (Ziraat)
FİLİZ ALP ÖNER   Mühendis (Ziraat)
FUNDA ÖZÇELİK   Mühendis (Ziraat)
HATİCE KALKAN   Mühendis (Ziraat)
İLHAN BERİK   Mühendis (Ziraat)
İSMET OKAY YILDIRIM   Mühendis (Ziraat)
KEVSER AYIŞIĞI VAROL   Mühendis (Ziraat)
MEHTAP BİLEK   Mühendis (Ziraat)
MEVLÜT ÖZER   Mühendis (Ziraat)
MÜGE YILMAZ (ÖZÖZTÜRK)   Mühendis (Ziraat)
NEVİN BİLİCİ   Mühendis (Ziraat)
NİHAL ATMACA TAMER   Mühendis (Ziraat)
NURCİHAN CİHANGİR   Mühendis (Ziraat)
REMZİ TALAY   Mühendis (Ziraat)
RIFAT YAĞCI   Mühendis (Ziraat)
SANİ GÜNDOĞDU   Mühendis (Ziraat)
SEDA ERTUĞRUL   Mühendis (Ziraat)
SELMA KIRCALI AKPINAR   Mühendis (Ziraat)
SUNA YAZICI   Mühendis (Ziraat)
YILDIZ KARAKURT METE   Mühendis (Ziraat)
ZEYNEP ERSÖZ   Mühendis (Ziraat)
AHMET OZAN SEÇKİN   Mühendis (Gıda)
ASUMAN BÜŞRA UÇAR (ÖZYURT)   Mühendis (Gıda)
ATILIM TEZCANOĞLU   Mühendis (Gıda)
AYFER LALA   Mühendis (Gıda)
AYNUR KAYA (ERBABİ)   Mühendis (Gıda)
AYŞE BAŞAK KIRIT   Mühendis (Gıda)
AYŞE ÖZNUR OCAK DEMİR   Mühendis (Gıda)
BEGÜM ÇAĞLAR   Mühendis (Gıda)
Buket ATEŞ GÜNDOĞAN   Mühendis (Gıda)
BURAK KARADAYI   Mühendis (Gıda)
BÜŞRA IRMAK   Mühendis (Gıda)
ÇİĞDEM ÜNSAL ÖNER   Mühendis (Gıda)
DERYA TAŞÇI ÖZTÜRK   Mühendis (Gıda)
DERYA YARPUZ   Mühendis (Gıda)
EMEL AYDEMİR   Mühendis (Gıda)
EMİNE ASLAN ALATLI   Mühendis (Gıda)
EMRAH BADUR   Mühendis (Gıda)
FAHRETTİN ŞAHİN   Mühendis (Gıda)
FATMA ÇELİK   Mühendis (Gıda)
FATMA KARAASLAN ÖRÜM   Mühendis (Gıda)
FATMA TÜRKMEN   Mühendis (Gıda)
FIRAT KARACA   Mühendis (Gıda)
GÜRCAN ÖZTÜRK   Mühendis (Gıda)
HANDEGÜL AYTUNA YALÇIN   Mühendis (Gıda)
HANİFE  GÜNEYDAŞ BİÇER   Mühendis (Gıda)
HASAN BEZİRGAN   Mühendis (Gıda)
HASAN ÜNAL   Mühendis (Gıda)
HAYDAR KURT   Mühendis (Gıda)
HİKMET UZ   Mühendis (Gıda)
IŞIL ÖZDEMİR   Mühendis (Gıda)
İBRAHİM ÇELİKBİLEK   Mühendis (Gıda)
MEHMET TAZE   Mühendis (Gıda)
MELTEM BİCAN   Mühendis (Gıda)
MERVE ERGÜLDAL (YILDIRIM)   Mühendis (Gıda)
MUAMMER YEŞİLKAYA   Mühendis (Gıda)
MURADİYE AKKAYA   Mühendis (Gıda)
MURAT KUZUK   Mühendis (Gıda)
MÜGE HANÇERLİOĞLU   Mühendis (Gıda)
NESLİHAN BÜLBÜL (ÖZTERMELİ)   Mühendis (Gıda)
NURAN KÖŞDERE   Mühendis (Gıda)
NURCAN BAKIR ÖZATA   Mühendis (Gıda)
ONUR AKBULUT   Mühendis (Gıda)
SEHER SİBEL ŞENSOY   Mühendis (Gıda)
SELAHATTİN YALÇINKAYA   Mühendis (Gıda)
SERPİL ALBAYRAK   Mühendis (Gıda)
SİBEL MERYEM KILIÇ ÖNER   Mühendis (Gıda)
SİNAN ÇOBAN   Mühendis (Gıda)
TAYFUN MARAŞ   Mühendis (Gıda)
TÜLAY DEMİR   Mühendis (Gıda)
ÜLKÜ KIYMET   Mühendis (Gıda)
VESİLE REYHAN FENERCİOĞLU   Mühendis (Gıda)
YEKBUN SEVDALI   Mühendis (Gıda)
YUNUS EMRE GÜNAYDIN   Mühendis (Gıda)
ZEYNEP ALTUNTAŞ   Mühendis (Gıda)
MELTEM RAHAT SARIGÜN   Mühendis (Su Ürünleri)
SAMİ TÜRKMENLİ   Mühendis (Su Ürünleri)
DİLARA PEKTAŞ   Mühendis (Kimya)
DR.EBRU GÜL YARAN   Mühendis (Kimya)
HAKAN ERGÜRDAL   Mühendis (Kimya)
EMİNE CANBAKKAL KARAASLAN   Kimyager
FATMA ELİBOL   Kimyager
RAGIP KÜÇÜKÇOBAN   Mühendis (Tütün Teknolojileri)
SELAMİ CÖMERT   Mühendis (Tütün Teknolojileri)
UĞUR IRMAK   Mühendis (Tütün Teknolojileri)
SİNAN BÜLBÜL   Tekniker (Bitkisel Ve Hayvansal Üretim)
HAŞİM BAKİ   Teknisyen (Tarım)
AHMET HÜSREV ERDAŞ   Teknisyen (Ziraat)
BİLAL AYDIN   Teknisyen (Ziraat)
AHMET ÇAĞLAR MUMCUOĞLU   Teknisyen (Çevre Sağlık)
HAKKI SEZGİN   Teknisyen (Çevre Sağlık)
MUZAFFER KAZAN   Teknisyen (Çevre Sağlık)
ALİ ÇATAK   Teknisyen (Motor)
HASAN ASLAN   Şef
İBRAHİM İLHAN   Şef
ABDİ BOZDAĞ   Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni
BAŞAK BİÇER SEÇEN   Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni
BİRİCİK ZELİHA KAYA   Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni
EMRİYE SEZGİN   Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni
LOKMAN ÇAĞIN   Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni
ARZU KIVIRCIK   Bilgisayar İşletmeni
BASRİ YÜCETAŞ   Ambar Memuru
HATİCE MİNE OKÇUGİL   Memur
BAĞGÜLÜ ARSLAN   Daktilograf
MURAT GÜRKAN BOSTANCI   Teknisyen Yardımcısı
RECEP AVCI   Hizmetli
Özlem PALAZ   Usta
Fırat SEVİNÇ   İşçi
Melik KAÇAR   İşçi
MURAT HÜSNÜ KESER   4/C Sözleşmeli Geçici Personel
SARA ÖZSÖZ   4/C Sözleşmeli Geçici Personel
ŞÜKRÜ CUMALİ ERDOĞAN   4/C Sözleşmeli Geçici Personel
YETİŞ TÜRKÖZ   4/C Sözleşmeli Geçici Personel
ZEKERİYA DAĞ   4/C Sözleşmeli Geçici Personel
Erdoğan DEĞİRMENCİ   Tarım Hizmetleri İşçisi
Hikmet KARATAŞ   Tarım Hizmetleri İşçisi
Nesime SEVİM   Tarım Hizmetleri İşçisi
Satılmış AKÇA   Tarım Hizmetleri İşçisi
 TOPLAM : 141 Personel