İstanbul İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü  İdari ve Mali İşler Şube Müdürlüğü Personel Listesi
Adı Soyadı  Ünvanı
RECEP SUBAŞI   Şube Müdürü
MEHMET  ÖZCAN   Mühendis (Bilgisayar)
MERVE KALAYCI   Mühendis (Bilgisayar)
SEDA  ACAR KİLİTÇİ   Mühendis (Bilgisayar)
SEYHAN YÜCE   Mühendis (Makina)
DEMET  GÜLER   Mühendis (Elektrik-Elektronik)
EROL BAHÇE   Mühendis (Elektrik)
CİHAN İZMİRLİ   Mühendis (Tütün Teknolojileri)
FEHMİ EVLEK   Mühendis (Tütün Teknolojileri)
SEMİH TARIM   Mühendis (Tütün Teknolojileri)
ALPER İRFAN BAY   Mimar
ERCAN BAYRAKTAR   Sosyolog
ERDİNÇ EREN   Tekniker (Ziraat)
HASAN YATKIN   Tekniker (Ziraat)
YÜKSEL DERİN   Tekniker (Ziraat)
ALİME ILGAZ (ÇİYANOĞLU)   Tekniker (Seracılık)
SAMİ DURAN   Teknisyen (Telekominikasyon)
VELİ ALAKUZU   Teknisyen (Telekominikasyon)
MEHMET ÖZASLAN   Teknisyen (Elektrik)
KAZIM ARSLAN   Teknisyen (Endüstri)
İREM ÜLGER   Teknisyen (Çocuk Gelişimi)
AYSEL BALCI   Teknisyen (Nakış)
BÜLENT DEMİR   Teknisyen (Tesviye)
HABİB ÖNCÜ   Teknisyen (Tesviye)
İSMAİL GÜNAY   Teknisyen (Yapıcılık)
NACETTİN ŞENGÜL   Araştırmacı
ŞEMSETTİN KARABIYIK   Araştırmacı
BÜLENT OĞUZ ERDOĞAN   Şef
BİRİCİK ZELİHA KAYA   Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni
DERYA SEVER   Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni
GAMZE KÖMÜRCÜ   Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni
MURAT ARSLANCA   Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni
NİYAZİ ARI   Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni
SERVET ESMERAY   Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni
SİBEL GARZAN ÖZOLCAY   Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni
SULTAN KILIÇ   Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni
EROL BEŞYILDIZOĞLU   Bilgisayar İşletmeni
FERHAT ÇINAR   Bilgisayar İşletmeni
NEBİYE GÜNEŞ   Bilgisayar İşletmeni
VEYSEL ÖZBAY   Bilgisayar İşletmeni
EVSAL ADA   Ambar Memuru
ADEM ÖZMEN   Memur
FURKAN OSMANOĞLU   Memur
GÜLSÜM KİZEN   Memur
HİMMET ÜLKER   Memur
NESRİN BAYRAKCI   Memur
AHMET ANKUN   Teknisyen Yardımcısı
HÜSEYİN AYDIN   Hizmetli
Kezban BOZCA   Hizmetli
MURAT GÜL   Hizmetli
ÖMER BAHADIR BERBER   Hizmetli
ŞAHİN CAN   Hizmetli
MUSTAFA GÜNEŞ   Şoför
Muzaffer DİKMEN   Şoför
Nuri SAKLI   Şoför
Oktay DERELİ   Şoför
ALİ ÖZDEMİR   Bekçi
NECDET KARGACI   Muhasebeci
HACI MAHMUT SARIGÜL   Güvenlik ve Koruma Memuru
OSMAN KIRAT   Güvenlik ve Koruma Memuru
TAHSİN ERDİL   Güvenlik ve Koruma Memuru
YUSUF KAYĞINOK   Güvenlik ve Koruma Memuru
Aydemir ŞİT   Hayvan Bakıcısı
MUSTAFA TUR   Hayvan Bakıcısı
Dilek BATUMOĞLU   Usta Yardımcısı
Savaş AYDIN   Traktör Sürücüsü
Ahmet AYRIM   İşçi
Ahmet GÜNAYDIN   İşçi
Ali BOZKURT   İşçi
Alper PİRAZ   İşçi
Aslı KIRIM   İşçi
BİLAL BOYACI   İşçi
Derya GÜRSOY   İşçi
DURSUN ALİ KUMBASAR   İşçi
Ekrem ERGİN   İşçi
FARİS BAŞ   İşçi
Fatih Mehmet ERGİN   İşçi
Ferdi ÖZALTIN   İşçi
Gökhan DEMİR   İşçi
HAKKI TUĞLU   İşçi
Halil İbrahim KUMCU   İşçi
Hatice DOĞRU   İşçi
İdris GÜNAY   İşçi
Kamile ŞANLI   İşçi
Kasım YENİGÜN   İşçi
KENAN ERGİN AKTEMUR   İşçi
MEHMET ALİ YİĞİTLER   İşçi
MEHMET NURİ ÖZDEMİR   İşçi
Mehmet Zeki GÜNEŞ   İşçi
Metin ÖZKÖK   İşçi
Metin YILMAZ   İşçi
MUSA SÜL   İşçi
MUSTAFA ÖZCAN   İşçi
Mustafa YILMAZ   İşçi
Muzaffer BİRCİ   İşçi
Okan KOÇ   İşçi
Ömer TÜRKMEN   İşçi
Reyhan GÜNDOĞDU   İşçi
Sadık YAZICI   İşçi
Sami YARAN   İşçi
SEMİH GÜVEN   İşçi
Songül AKYÜZ   İşçi
Songül ESMER   İşçi
TAYFUN DEMİR   İşçi
TURAN AKPOLAT   İşçi
UĞUR YAŞAR LİMON   İşçi
Volkan ERDEN   İşçi
Yılmaz SEVİNÇ   İşçi
Yusuf HAFİF   İşçi
Yusuf KELEŞ   İşçi
Zeliha KALABALIK   İşçi
AYDIN ŞAHİN   4/C Sözleşmeli Geçici Personel
CABBAR BERLİ   4/C Sözleşmeli Geçici Personel
EYLEM GÜNDOĞDU   4/C Sözleşmeli Geçici Personel
HAŞİM SEFEROĞLU   4/C Sözleşmeli Geçici Personel
RASİM KAYABAŞI   4/C Sözleşmeli Geçici Personel
SELMA ACAR   4/C Sözleşmeli Geçici Personel
ŞEHMUZ ELİBOL   4/C Sözleşmeli Geçici Personel
TUNCAY ÇAKIR   4/C Sözleşmeli Geçici Personel
Ahmet Ali SARI   Tarım Hizmetleri İşçisi
Ali ÇEPNİ   Tarım Hizmetleri İşçisi
Attile AYDIN   Tarım Hizmetleri İşçisi
Canan ÇINAR   Tarım Hizmetleri İşçisi
Çiğdem ÇELİK   Tarım Hizmetleri İşçisi
Erdoğan MICIK   Tarım Hizmetleri İşçisi
Erol ŞİMŞEK   Tarım Hizmetleri İşçisi
Ersin ÖZER   Tarım Hizmetleri İşçisi
Ferat HOCAOĞLU   Tarım Hizmetleri İşçisi
Gazi KÖRPE   Tarım Hizmetleri İşçisi
GÜLŞAH KEFELİ BAYRAM   Tarım Hizmetleri İşçisi
HÜLYA AÇAR   Tarım Hizmetleri İşçisi
Hüseyin YILMAZ   Tarım Hizmetleri İşçisi
İLKNUR NİLÜFER DOLU ALÇİN   Tarım Hizmetleri İşçisi
İlyas KÜÇÜKOĞLU   Tarım Hizmetleri İşçisi
İzzet UYSAL   Tarım Hizmetleri İşçisi
Kamil ARSLAN   Tarım Hizmetleri İşçisi
Mahmut CEYLAN   Tarım Hizmetleri İşçisi
Mehmet ŞAHİN   Tarım Hizmetleri İşçisi
Mehmet Ali BAŞ   Tarım Hizmetleri İşçisi
Mücahit YAŞARBAŞ   Tarım Hizmetleri İşçisi
Necmettin GENÇ   Tarım Hizmetleri İşçisi
Nihat COŞKUN   Tarım Hizmetleri İşçisi
Nurşan SUNAR KORKMAZ   Tarım Hizmetleri İşçisi
Oktay TÜZÜN   Tarım Hizmetleri İşçisi
Oya HOCAOĞLU   Tarım Hizmetleri İşçisi
Sami MERDİN   Tarım Hizmetleri İşçisi
Sebahattin FİDAN   Tarım Hizmetleri İşçisi
Şerif GÖKTEPE   Tarım Hizmetleri İşçisi
Yasemin EKŞİ KOCABIYIK   Tarım Hizmetleri İşçisi
FATİH BAŞAKÇIOĞLU   Tekniker (Otomotiv)
SAİT ALDEMİR   Aşçı
Adnan ÖZDOĞAN   Bahçıvan
Durmuş DURMUŞ   Büro Görevlisi
MURAT ÇELİK   Tekniker (Makina)
 TOPLAM : 154 Personel