İstanbul İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü  İdari ve Mali İşler Şube Müdürlüğü Personel Listesi
Adı Soyadı  Ünvanı
RECEP SUBAŞI   Şube Müdürü
VEDAT ÖZDEMİR   Mühendis (Ziraat)
YAŞAR BALCIOĞLU   Mühendis (Ziraat)
MEHMET  ÖZCAN   Mühendis (Bilgisayar)
SEDA  ACAR KİLİTÇİ   Mühendis (Bilgisayar)
SEYHAN YÜCE   Mühendis (Makina)
DEMET  GÜLER   Mühendis (Elektrik-Elektronik)
EROL BAHÇE   Mühendis (Elektrik)
CİHAN İZMİRLİ   Mühendis (Tütün Teknolojileri)
FEHMİ EVLEK   Mühendis (Tütün Teknolojileri)
SEMİH TARIM   Mühendis (Tütün Teknolojileri)
ALPER İRFAN BAY   Mimar
ERDİNÇ EREN   Tekniker (Ziraat)
HASAN YATKIN   Tekniker (Ziraat)
YÜKSEL DERİN   Tekniker (Ziraat)
ALİME ÇİYANOĞLU   Tekniker (Seracılık)
SAMİ DURAN   Teknisyen (Telekominikasyon)
VELİ ALAKUZU   Teknisyen (Telekominikasyon)
MEHMET ÖZASLAN   Teknisyen (Elektrik)
KAZIM ARSLAN   Teknisyen (Endüstri)
İREM ÜLGER   Teknisyen (Çocuk Gelişimi)
AYSEL BALCI   Teknisyen (Nakış)
BÜLENT DEMİR   Teknisyen (Tesviye)
HABİB ÖNCÜ   Teknisyen (Tesviye)
İSMAİL GÜNAY   Teknisyen (Yapıcılık)
NACETTİN ŞENGÜL   Araştırmacı
NECMİYE ALPHAN   Araştırmacı
ŞEMSETTİN KARABIYIK   Araştırmacı
BÜLENT OĞUZ ERDOĞAN   Şef
BİRİCİK ZELİHA KAYA   Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni
DERYA SEVER   Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni
GAMZE KÖMÜRCÜ   Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni
MURAT ARSLANCA   Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni
NİYAZİ ARI   Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni
SERVET ESMERAY   Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni
SİBEL GARZAN ÖZOLCAY   Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni
SULTAN KILIÇ   Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni
EROL BEŞYILDIZOĞLU   Bilgisayar İşletmeni
FERHAT ÇINAR   Bilgisayar İşletmeni
NEBİYE GÜNEŞ   Bilgisayar İşletmeni
OSMAN MAYİ   Bilgisayar İşletmeni
VEYSEL ÖZBAY   Bilgisayar İşletmeni
EVSAL ADA   Ambar Memuru
FURKAN OSMANOĞLU   Memur
GÜLSÜM KİZEN   Memur
HİMMET ÜLKER   Memur
MUHAMMED BİLAL  KAPUKAYA   Memur
NESRİN BAYRAKCI   Memur
AHMET ANKUN   Teknisyen Yardımcısı
HÜSEYİN AYDIN   Hizmetli
Kezban BOZCA   Hizmetli
Ömer Bahadır BERBER   Hizmetli
MUSTAFA GÜNEŞ   Şoför
Muzaffer DİKMEN   Şoför
Nuri SAKLI   Şoför
ALİ ÖZDEMİR   Bekçi
NECDET KARGACI   Muhasebeci
HACI MAHMUT SARIGÜL   Güvenlik ve Koruma Memuru
OSMAN KIRAT   Güvenlik ve Koruma Memuru
YUSUF KAYĞINOK   Güvenlik ve Koruma Memuru
Aydemir ŞİT   Hayvan Bakıcısı
MUSTAFA TUR   Hayvan Bakıcısı
Kenan LUKUMCİ   Usta
Dilek BATUMOĞLU   Usta Yardımcısı
Savaş AYDIN   Traktör Sürücüsü
DURSUN ALİ KUMBASAR   İşçi
Ekrem ERGİN   İşçi
FARİS BAŞ   İşçi
KADİR YAZICI   İşçi
KENAN ERGİN AKTEMUR   İşçi
MEHMET NURİ ÖZDEMİR   İşçi
Mehmet Zeki GÜNEŞ   İşçi
Metin ÖZKÖK   İşçi
MUSTAFA ÖZCAN   İşçi
Sadık YAZICI   İşçi
Sami YARAN   İşçi
SEMİH GÜVEN   İşçi
TAYFUN DEMİR   İşçi
TURAN AKPOLAT   İşçi
Yusuf HAFİF   İşçi
Yusuf KELEŞ   İşçi
CABBAR BERLİ   4/C Sözleşmeli Geçici Personel
EYLEM GÜNDOĞDU   4/C Sözleşmeli Geçici Personel
FATMA ERDEM   4/C Sözleşmeli Geçici Personel
HAŞİM SEFEROĞLU   4/C Sözleşmeli Geçici Personel
SELMA ACAR   4/C Sözleşmeli Geçici Personel
ŞEHMUS ELİBOL   4/C Sözleşmeli Geçici Personel
Ahmet Ali SARI   Tarım Hizmetleri İşçisi
Ali ÇEPNİ   Tarım Hizmetleri İşçisi
Attile AYDIN   Tarım Hizmetleri İşçisi
Canan ÇINAR   Tarım Hizmetleri İşçisi
Çiğdem ÇELİK   Tarım Hizmetleri İşçisi
Erdoğan MICIK   Tarım Hizmetleri İşçisi
Erol ŞİMŞEK   Tarım Hizmetleri İşçisi
Ersin ÖZER   Tarım Hizmetleri İşçisi
Ferat HOCAOĞLU   Tarım Hizmetleri İşçisi
Gazi KÖRPE   Tarım Hizmetleri İşçisi
GÜLŞAH KEFELİ BAYRAM   Tarım Hizmetleri İşçisi
HÜLYA AÇAR   Tarım Hizmetleri İşçisi
Hüseyin YILMAZ   Tarım Hizmetleri İşçisi
İLKNUR NİLÜFER DOLU ALÇİN   Tarım Hizmetleri İşçisi
İlyas KÜÇÜKOĞLU   Tarım Hizmetleri İşçisi
İzzet UYSAL   Tarım Hizmetleri İşçisi
Kamil ARSLAN   Tarım Hizmetleri İşçisi
Mahmut CEYLAN   Tarım Hizmetleri İşçisi
Mehmet ŞAHİN   Tarım Hizmetleri İşçisi
Mehmet Ali BAŞ   Tarım Hizmetleri İşçisi
Mücahit YAŞARBAŞ   Tarım Hizmetleri İşçisi
Necmettin GENÇ   Tarım Hizmetleri İşçisi
Nihat COŞKUN   Tarım Hizmetleri İşçisi
Nurşan SUNAR KORKMAZ   Tarım Hizmetleri İşçisi
Oktay DERELİ   Tarım Hizmetleri İşçisi
Oktay TÜZÜN   Tarım Hizmetleri İşçisi
Oya HOCAOĞLU   Tarım Hizmetleri İşçisi
Sami MERDİN   Tarım Hizmetleri İşçisi
Sebahattin FİDAN   Tarım Hizmetleri İşçisi
Şerif GÖKTEPE   Tarım Hizmetleri İşçisi
Yasemin EKŞİ KOCABIYIK   Tarım Hizmetleri İşçisi
EMİNE KAÇAR   Teknisyen (Giyim)
FATİH BAŞAKÇIOĞLU   Tekniker (Otomotiv)
SAİT ALDEMİR   Aşçı
Adnan ÖZDOĞAN   Bahçıvan
Durmuş DURMUŞ   Büro Görevlisi
MURAT ÇELİK   Tekniker (Makina)
 TOPLAM : 124 Personel